Şık Tasarım ESD Polo Shirt

Şık Tasarım ESD Polo Shirt

Tek tip kıyafet zorunluluğuna sahi firmalar, personellerine daha şık ve daha rahat ürünler sunabilmek adına tekstil sektöründen yardım almayı tercih ediyorlar. Esd polo shirt, Ebruzen imzasını taşıya özel üretim çalışmalardan bir tanesidir. Dışarıdan bakıldığında gayet estetik bir örüntü sergilediğini sizler de görebilirsiniz.

ESD Polo

Bununla birlikte esd polo shirt, farklı renklere de uyarlanabiliyor ve renk skalasının bir hayli geniş olduğunu da özellikle belirtmek isteriz. Ebruzen firması ile iletişime geçtiğiniz takdirde bu konuda sizlere çok daha detaylı ve çok daha sağlıklı bilgi aktarımında bulunacaklardır.

Antistatik Polo Tşirt

Esd polo shirt, kısa kollu modellerin yanı sıra firmaların ya da personelin talebine bağlı olarak uzun kollu olarak da üretilebiliyor ve bu konuda da çeşitlilik mevcuttur. Eğer dilerseniz firmanızın logosunu da yine bu ürünler üzerine basıyorlar ve bu sayede çok daha şık bir ürün ortaya koyabiliyorsunuz. Her mevsime uygun şekilde üretim yapılabiliyor ve eğer dilerseniz tasarımda size özel farklılıklara da yer verilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir